Naše nabídka

O PRODLUŽOVÁNÍ

Tato metoda spočívá v tom, že je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tím se stane prodloužením řasy, které vypadá naprosto přirozeně, ale přirozeně se i chová. Řasy jsou jemné, krásně natočené, naprosto bezpečné k pokožce, očím a kontaktním čočkám. Žádným způsobem nezatěžují Vaše přírodní řasy, které přirozeně rostou a obměňují se. Jakmile přírodní řasa vypadne, uvolní se s ní i řasa umělá - prodloužená. Na tomto místě poté vyroste řasa nová, která si při doplnění opět prodlouží.

Používají se řasy různých délek, zatočení i barev. Stejně jako vlastní řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru. A navíc je můžete nosit neomezeně dlouhou dobu a není tedy nutné používat řasenku.

 

PÉČE

 

OTÁZKY a ODPOVĚDI

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

To závisí na délce cyklu růstu přírodních řas. Maximální životnost prodloužených řas je tedy zhruba 6 týdnů. Ovšem ideální je provést doplnění každé 3 – 4 týdny, aby řasy zůstaly stále krásné a husté.

Jak prodlužování probíhá?

Klientka pohodlně leží na lehátku, spodní víčko má překryté ochranou gelovou podložkou, která zároveň působí jako maska na oční okolí a má zavřené oči. Na přírodní řasy jsou postupně lepeny jednotlivé umělé řasy. Jde o bezbolestné, relaxační ošetření.

Jak dlouho trvá aplikace řas?

Čas první aplikace je 2 – 2,5 hodiny včetně odborné konzultace. Doplnění trvá přibližně 1- 1,5 hodiny. Je tedy dobré, když klientka přijde s dostatečnou časovou rezervou.